بیوگرافی و عکس رامبد جوان به همراه تمام جزئیات زندگی

بیوگرافی و عکس رامبد جوان

بیوگرافی و عکس رامبد جوان

رامبد جوان تبریزی معروف به رامبد جوان متولد 1 دی ماه سال 1350 در شهر تهران است، او بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی و مجری برنامه خندوانه است.

رامبد در سال 50 در یک خانواده سنتی در شهر تهران با اصلت آذربایجانی متولد شد.

نخستین ایفای نقش وی

او نخست از تئاتر و سپس در تلوزیون و سینما ایفای نقش کرد. رامبد جوان در 11 فیلم سینمایی ایفای نش کرده است.

او در یک قسمت از سریال پرطرفدار همسران ایفای نقش کرد و نقش کوتاهی داشت که همین باعث حضور پررنگ او در سریال خانه سبز در نقش فرید صباحی شد.

او با نام فرید جینگلبرد در دهه 70 شمسی معروف شد. نقش هایی که او در سینما و تلویزیون بازی می کرد بیشتر جنبه طنز داشتند.

کارگردانی سریال ها

رامبد جوان به جز مجری گری، کارگردانی هم کرده است و سریال های گم گشته، نشانی، مسافران و توطئه فامیلی را کارگردانی کرده است و سریال نشانی را هم که سال 87 از شبکه دوم پخش شد کارگردانی کرده است. او کارگردان برنامه خندوانه هم می باشد که از سال 1393 از شبکه نسیم در حال پخش است.

ازدواج رامبد جوان و همسرانش

رامبد جوان تا به حال سه بار ازدواج کرده است.

همسر اول رامبد جوان ماندانا روحی

رامبد در دهه 70 با ماندانا روحی ازدواج کرد. همسرش هم بازیگر بود ولی این ازدواحج زیاد سروصدا به پا نکرد و کسی زیاد از این ازدواج با خبر نشد.

نکته جالب در مورد این ازدواج این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران برای آنها خطبه عقد را جاری کرد. این ازدواج بعد از چند سال به بن رسید و این دو از هم جدا شدند.

ازدواج دوم با سحر دولتشاهی

چند سال بعد و در سن 36 سالگی باز هم به فکر ازدواج افتاد و این بار با سحر دولتشاهی در سر صحنه تئاتر آشنا شد. رامبد که چندین سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و با خانواده پسیانی هم دوست بود به واسطه آنها سحر را دید و از خوشش آمد. بعد از آن رامبد جوان و سحر دولتشاهی با هم ازدواج کردند.

در سال 1393 زمزمه هایی در مورد جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی در شبکه های اجتماعی و سایت ها به گوش رسید که این خبر بعد از مدتی به واقعیت پیوست.

سحر دولتشاهی در مصاحبه ای در سال ۹۴ گفت :

سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم. یک رهایی جالب وی ادامه می دهد: سال ۹۳ هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد. سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال ۹۴ و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.

ازدواج سوم با نگار جواهریان

هنوز طرفداران سحر دولتشاهی و رامبد جوان در شوک جدایی این دو بودند که خبری مبنی بر ازدواج سوم این باریگر با بازیگر جوان زن نگار جواهریان منتشر شد که در ابتدا همه تصور می کردند شایعه است.

این خبر با دیده شدن رامبد جوان و نگار جواهریان قوت گرفت تا اینکه در تیر سال 94 یک سایت سینمایی این خبر را تایید کرد.

رامبد جوان در چندین مکان مختلف با نگار جوهریان دیده شد و د نهایت در برنامه سه ستاره در نوروز سال 1395 از نگار جواهریان به عنوان همسرش نام برد.

او به دلیل علاقه ای که به نگار جواهریان داشت فیلمی به نام نگار را برای او ساخت و تقدیم به همسرش کرد.

جنجال حضور رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا

رامبد جوان در خرداد سال 1398 بهانه حضور در یک نشست سینمایی راهی کانادا شدند و کاربران گمانه زنی کردند که این دو به دلیل به دنبا آمدن فرزندشان در کانادا راهی این کشور شده اند و قصد دارند که فرزندشان در کانادا به دنیا بیاید و اقامت کانادا بگیرد.

کاربران به این سفر بسیار واکنش نشان دادند و از رامبد جوان بسیار انتقاد کردند. مثلا در دیدگاهی به طعنه گفتند: من عاشق ایران هستم و ایران کشور خوبی هست ولی فرزندم را در کانادا به دنیا می آورم تا میان مردم ایران نباشد.

در ادامه عکسی هم بی حجاب از نگار جواهریان در کنار رامبد جوان در خیابان گرفته شده است که حساسیت کاربران را بیشتر برانگیخته کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *