خرید سررسید 1400

چرا بهتر است سررسید را از تولید کننده اصلی آن خریداری کنیم؟ کیفیت انواع سررسیدهایی که در بازار موجود است با یک‌دیگر متفاوت هستند؛ بنابراین اگر یک سررسید و سالنامه مرغوب می‌خواهید بهتر است آن را به تولید کنندگان اصلی سفارش دهید. نکات مهم که برای خرید سررسید 1400 از تولید کننده باید حواستان به آن‌ها باشد را می‎دانید؟! اگر بخواهید سررسیدها را از تولیدکنند اصلی بخرید یکی از مهم‌ترین نکات، انتخاب مناسب‌ترین زمان برای سفارش آن است. بسیاری از دفاتر و شرکت‌ها با شروع سال جدید سررسید و سالنامه‌هایی را به عنوان هدیه برای کارمندان خود سفارش می‌دهند؛ اگر این سفارش‌های عمده و با تیراژ بالا به روزهای پایانی سال موکول شود ممکن است تامین کننده نتواند آن را به موقع تحویل دهد.

سررسید 1400 و سالنامه ۱۴۰۰ رث گرافیک موسسه رث گرافیک تولید کننده سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی است. رث گرافیک چاپ انواع سررسید و سالنامه را با بکارگیری امکانات حرفه ای انجام می دهد. برای خرید یا سفارش سررسید و سالنامه 1400 می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰ تماس بگیرید.

همچنین سفارش سررسید اختصاصی و سفارشی سازی سررسیدها نیز به منظور پرداختن به جزئیات، به زمان بیشتری نیاز دارد. بنابراین در صورتی که می‌خواهید سررسید و تقویم را به صورت مستقیم به تولید کننده سفارش دهید باید در نیمه دوم سال اقدام کنید. اگر می‌خواهید یک سررسید کاربردی و باکیفیت را با قیمت مناسب خرید کنید، باید حواستان به عوامل موثر بر قیمت سررسید نیز باشد. مواردی چون انواع جنس جلد سررسید، نوع کاغذ سررسید، هزینه‌های مربوط به سفارشی سازی مانند حک لوگو، افزودن لت گلاسه و … بر قیمت یک سررسید اثرگذار خواهند بود.

رث گرافیک، سال ۱۳۷۹ به‌عنوان تولیدکننده سررسید و سالنامه فعالیت خود را آغاز کرد و با کارگاه‌های مجهز در رشته‌های مختلف تبلیغاتی، امکان ارائه خدمات، با کیفیت و کمیت مناسب را دارد. از جمله امکانات رث می‌توان به کـارگاه صحافی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع جهت تولید سررسید، سالنامه و دفاتر تحصیلی اشاره کرد. موسسه رث، سررسید 1400، تقویم ۱۴۰۰ و سالنامه ۱۴۰۰ خود را با استفاده از امکانات و تجارب 19 ساله، تولید کرده و به معرض دید صاحبان سلیقه می‌گذارد.

آیا می‌خواهید سررسید اختصاصی سفارش دهید و یا قصد دارید سررسید مورد نظرتان را به صورت سفارشی سازی تحویل بگیرید؟ بین سفارش سررسید اختصاصی و سفارشی سازی آن تفاوت‌هایی وجود دارد؛ در سررسید سفارشی تمام جزئیات آن از ابتدای طراحی تا آخرین مرحله چاپ توسط شما تعیین می‌شود. اما برای سفارشی سازی یک سررسید باید از میان انواع سررسیدهای تولید شده توسط یک گروه تولیدی یکی را انتخاب کنید و تعیین کنید تا با مواردی چون حک لولگوی اختصاصی شما سفارشی شود. توجه به نوع کاغد و کیفیت چاپ داخلی سررسید نیز یکی دیگر از موضوعات مهمی است که حین سفارش سررسید باید به آن توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید سالنامه و سررسیدی که خریداری می‌کنید تا آخرین روز از سال همراهتان باشد حتما به کیفیت صحافی آن نیز قبل از خرید توجه داشته باشید. انواع صحافی‌های رایج برای سررسید عبارتنداز: صحافی کلاسوری، ته دوخت، چسب گرم، فنری.

سررسید را از تولیدکننده اصلی بخرید

بازار خرید و فروش سررسید و سالنامه‌های دفتری یا رومیزی با نزدیک شدن به پایان سال داغ است و افراد زیادی به قصد خرید سررسید و تقویم به سایت‌های اینترنتی و یا فروشگاه‌ها سر می‌زنند. اما اصلا چرا باید از سالنامه و سررسید استفاده کنیم؟! اگر اهل برنامه ریزی روزانه هستید و به دفتری نیاز دارید تا رویدادهای مهم را در آن یادداشت کنید، باید یک سررسید یا سالنامه داشته باشید. اما چالش اصلی اینجاست که سررسید اصلی را از کجا بخریم؟! چاپ سررسید 1400 باید توسط یک تیم تولیدی با سابقه صورت گرفته باشد؛ چراکه سررسیدهای بی‌کیفیتی نیز در بازار موجود هستند که ممکن است پس از خرید آن‌ها پشیمان شوید.

راهنمای خرید سررسید، راهنمایی است که کمک می‌کند تا حتی اگر می‌خواهید به صورت اینترنتی یک سررسید سفارش دهید، از خرید خود پشیمان نشوید. سرررسیدها قرار است روزهای طولانی را تا پایان سال همراه شما باشند؛ از همین‌رو باید از نظر چاپ و مقاومت جلد دارای کیفیت بالایی باشند. فروشگاه‌های مختلفی ممکن است اقدام به فروش سررسید 1400 کنند، اما برای داشتن یک سررسید باکیفیت بهتر است از یک تولید کننده معتبر سررسید را خریداری کنید.

نکاتی مهم برای خرید سررسید 1400

داشتن اطلاعاتی دقیق و کامل راجع‌به محصولی که می‌خواهید آن را خریداری کنید، کمک می‌کند بهترین محصول را از تولید کننده آن و با قیمت مناسب بخرید. پس قبل از خواندن ادامه این مطلب، اقدام به خرید سررسید 1400 نکنید!

بهترین زمان سفارش سررسید

یکی از موضوعات مهمی که حین خرید سررسید باید در نظر داشته باشید، انتخاب یک زمان مناسب برای سفارش سررسید است؛ انتخاب این زمان مناسب برای افرادی که قصد دارند به صورت عمده سررسید و سالنامه برای سال جدید سفارش دهند از اهمیت بیشتری برخوردار است. عدم توانایی تولید کننده در انجام تعهدات خود، چالشی است که منجر به تحویل سررسیدها دیرتر از موعد می‌شود.

انتخاب بهترین زمان برای سفارش سررسید، به نوع سررسید و تعداد آن‌ها بستگی دارد. به عنوان مثال اگر تنها یک یا چند سررسید برای خود و هدیه دادن به دیگران می‌خواهید می‌توانید در روزهای پایانی سال سفارش خود را ثبت کنید. اما برای سفارش سررسید اختصاصی و یا سفارشات بزرگ با تعداد بالا، بهتر است از نیمه دوم سال اقدامات لازم را انجام دهید.

پیامدهای ثبت دیرهنگام سفارش سررسید

عدم توانایی تولید کننده در تولید سررسیدهای سفارشی و دیر رسیدن این سررسید و تقویم‌ها به دست شما تنها یکی از چالش‌های دیر سفارش دادن سررسید است! برای ثبت سفارشات انبوه هر چه به پایان سال نزدیک‌تر شوید، با مشکلاتی از قبیل افزایش هزینه‌ها، زمان کم برای اضافه کردن جزئیات، محدودیت گزینه‌های انتخابی و … نیز مواجه می‌شوید. از همین‌رو بهتر است ثبت سفارش‌ سررسید 1400 خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

قیمت مناسب برای سررسید

یکی دیگر از نکات مهمی که حین سفارش سررسید باید در نظر داشته باشید، توجه به عوامل موثر بر قیمت سررسید است. اگر نمی‌خواهید برای سفارش انبوه سررسید هزینه زیادی بپردازید باید این عوامل را بشناسید و پس از آن تصمیم بگیرید چه نوع سررسیدی و با چه قیمتی می‌خواهید. برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت سررسید عبارتنداز:

 • قطع سررسید
 • جنس جلد سررسید
 • نوع کاغذ سررسید
 • کیفیت صحافی سررسید
 • تیراژ سفارش سررسید

اغلب تولیدکنندگان سررسید با شروع سال جدید لیستی از قیمت محصولات خود را ارائه می‌دهند که این لیست معمولا دارای یک بخش به عنوان قیمت پایه و بخشی به عنوان هزینه‌های تفکیکی (هزینه‌های سفارشی سازی سررسید مانند چاپ اختصاصی لوگو، اضافه نمودن لت گلاسه و …) است. به دنبال خرید ارزانترین سررسید و سالنامه نباشید چراکه هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست! هوشمندی در خرید سررسید این است که یک سررسید باکیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید.

سفارشی سازی سررسید 1400

یکی دیگر از نکات مهمی که حین خرید سررسید 1400باید در نظر داشته باشید، سفارشی سازی سررسیدها و هزینه‌های مربوط به آن است. زمانی که از سفارشی سازی سررسید صحبت می‌کنیم ممکن است تصور کنید منظورمان چاپ اختصاصی سررسید است؛ درحالی‌که سفارشی سازی و چاپ اختصاصی سررسید دارای تفاوت‌هایی هستند.

در چاپ اختصاصی یک سررسید تمام مراحل از طراحی تا چاپ این سررسید با توجه به نیاز و انتظارات فرد سفارش دهنده صورت می‌گیرد. اما در سفارشی سازی شما یکی از انواع سررسیدهایی که قبلا توسط این تولید کننده سررسید چاپ شده است را انتخاب می‌کنید تا برای شما به صورت سفارشی مجددا چاپ شود؛ به عنوان مثال جزئیاتی مانند طرح داغی روی جلد، آستر بدرقه اختصاصی و … بر روی سررسیدتان پیاده سازی می‌شود.

توجه به کاغذ و کیفیت چاپ داخل سررسید

از دیگر نکات حائز اهمیت در خرید سررسید 1400 توجه به کیفیت چاپ صفحات داخلی سررسید و نوع کاغذهای به کار گرفته شده است. ارزان‌ترین کاغذ برای تولید سررسید، کاغذ تحریر سفید 70 گرم است. اگر بخواهید سررسیدتان را سفارشی سازی کنید، می‌توانید از کاغذ سفید 80 گرم استفاده کنید که کمی ضخیم‌تر بوده و به طبع قیمت آن نیز کمی بیشتر است.

کاغذ تحریر عموما برای چاپ سررسید بیشتر از کاغذ گلاسه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ کاغذهای گلاسه را بیشتر در سررسیدهای نفیس و گران قیمت مشاهده خواهید کرد. چرا استفاده از کاغذ تحریر را توصیه می‌کنیم؟

 • وزن کمی داشته و سررسید را سنگین نمی‌کنند.
 • کیفیت چاپ مناسبی دارند.
 • جوهر خودکار بر روی آن‌ها پخش نمی‌شود.
 • نسبت به دیگر انواع کاغذها دارای ضخامت کمتری است.

کیفیت صحافی سررسید

از دیگر نکات مهمی که حین انتخاب سررسید باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت و چگونگی صحافی سررسید است. کیفیت صحافی سررسیدها با ماندگاری آن‌ها برای یک سال رابطه مستقیمی دارد؛ اگر سررسید بی‌کیفیتی خریداری کنید احتمالا بر اثر چندین بار استفاده صفحات از جلد جدا شوند. صحافی سررسیدها به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام می‌شود. در این میان صحافی تمام اتوماتیک که با نام صحافی لاین نیز شناخته می‌شود، دارای کیفیت بالاتری نسبت به سایرین است.

سررسیدهایی که در بازار موجود هستند معمولا به 4 روش رایج صحافی می‌شوند که این روش‌ها عبارتنداز:

 • صحافی به صورت ته دوخت
 • صحافی چسب گرم
 • صحافی فنری
 • صحافی کلاسوری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *