بیوگرافی و عکس رضا بهرام به همراه تمام جزئیات زندگی

بیوگرافی و عکس رضا بهرام

بیوگرافی و عکس رضا بهرام

متن بیوگرافی رضا بهرام

رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام (خواننده) است او متولد 20 دی 1370 در یزد متولد شد و هم اکنون در تهران زندگی می کند.در یک خانواده 5 نفره به دنیا آمده.فرزند دوم خانواده و یک خواهر بزرگتر از خود که سوار کار است و یک خواهر کوچکتر از خود که در ورزش قایق رانی کانوپولو فعالیت دارند. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

بیوگرافی رضا بهرام

رضا بهرام سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی، دانشگاه علم و فرهنگ یزد است.

در نوجوانی با حمایت پدرش به سمت موسیقی رفت اما با فوت پدر در سال 1384 از این عرصه دور شد و به سمت بازی فوتبال رفت و مدتی در تیم فولاد یزد بازی کرد و مدتی هم در تیم خوزستان حضور داشت اما بر اثر مصدومیت و عمل جراحی مجبور به ترک این رشته شد.

بیوگرافی رضا بهرام

به صورت جدی از سال 88 به سمت موسیقی برگشت. از سال 1393 شروع به انتشار قطعه هایی کرد و اتفاقی نمی افتاد. بهمن 96 در آهنگ گلی از آرش و مسیح به عنوان همخوان حضور پیدا کرد.

بیوگرافی رضا بهرام

اولین ترانه رسمی قطعه ای به نام از عشق بگو در 29 تیر 1397 با تنظیم مسهود جهانی منتشر کرد و به سرعت محبوب شد. و در همان سال توانست اولین کار تیتراژی خود را با سریال ممنوعه از شبکه نمایش خانگی شروع کند.طولی نکشید که موسسه ی هنری ققنوس او را تحت حمایت هنری خود در آورد.

بیوگرافی رضا بهرام

نهایتا بعد از سال ها فعالیت توانست مجوز برگزاری اولین کنسرت خود را 13 تیر ماه 1398 در تالار مجلل پرشین جزیره کیش بدست بیاورد

بیوگرافی رضا بهرام

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.